Ulaşım ve Konaklama

Havayolu ile Ulaşım

Tokat’ta bir havaalanı olmasına rağmen sempozyum tarihlerinde bakım onarım faaliyetleri nedeniyle kapalı olacaktır. Ancak Sivas Nuri Demirağ Havaalanından da Tokat’a ulaşmak mümkündür. Sivas Nuri Demirağ Havaalanı ile Sempozyumun yapılacağı otel arası yaklaşık 90 dk. sürmektedir. Sivas Nuri Demirağ Havaalanı uçuş seferleri hakkında güncel bilgileri  http://www.sivas.dhmi.gov.tr/havaalanlari/default.aspx?hv=35 adresinden öğrenebilirsiniz.

Karayolu ile Ulaşım 

Birçok Şehirlerarası otobüs firması sempozyumun yapılacağı Tokat iline düzenli olarak seferler düzenlemektedir. Bu sayede Tokat’a ülkemizin çoğu şehrinden doğrudan seferlerle ulaşmak mümkündür. Tokat’a sefer düzenleyen otobüs firmalarından bazıları şunlardır:

Topçam Turizm    http://www.topcam.com.tr/

Tokat Seyahat       http://www.tokatseyahat.com.tr/

Tokat Yıldızı           http://www.tokatyildizi.com.tr/

Metro Turizm       https://www.metroturizm.com.tr/

Tokat’a sefer düzenleyen diğer firmalar için aşağıdaki linke bakınız.

http://www.e-yasamrehberi.com/otobus_firmalari/tokat_otobus_firmalari.htm

Bu firmaların Genel Ağ (İnternet) sitelerinden isterseniz hareket saatlerini öğrenebilir, isterseniz de biletinizi ayırtabilir veya alabilirsiniz.

Şehir İçi Ulaşım 

Konuklarımızın geliş ve dönüş tarihleri ile saatlerini daha önceden lios@gop.edu.tr e-posta adresine bildirmeleri gerekmektedir.

Katılımcılarımızın dönüşleri sırasında zorluk çekmemeleri için dönüş bileti işlemlerini kayıt ve giriş işlemlerinden önce yaptırmaları gerekmektedir.